O nas

Jesteśmy młodą rodziną, która z motywacji do zmiany stylu życia i potrzeby ciągłego rozwoju, postanowiła otworzyć własny rodzinny biznes. Zmęczenie życiem na walizkach oraz ciągła rozłąka sprawiła, że wcześniejszy strach przed zmianami oraz ryzyko jakie niesie otwarcie własnej działalności przestały mieć znaczenie. Tak właśnie powstała firma MobiHouse.
Bartek od wielu lat pracuje w Norwegii, dzięki czemu poznał skandynawski styl życia. Postanowił cząstkę tamtejszego świata przenieść do rodzinnego kraju. Jego precyzyjność, uczciwość, odpowiedzialność to cechy idealne do stworzenia produktu najwyższej jakości. Od dawna interesujący się tematyką małych, funkcjonalnych przestrzeni oraz tzw. Tiny house’ów. Ciągle pogłębia wiedzę w tym zakresie, która pozwala sprostać najwyższym oczekiwaniom klienta.
Kasia perfekcyjna pani domu, jak i matka dwójki dzieci, wiecznie stęskniona za rodzinnym ciepłem oraz wielka miłośniczka kulinariów. Jej pasję do gotowania oraz tworzenie funkcjonalnych rozwiązań będzie chciała przenieść do mikro przestrzeni. Stworzony przez nią ciepły i przytulny klimat z pewnością przekona wielu amatorów dobrego gustu i smaku.

No i one, Zosia i Marysia to małe urwisy, które ponad wszystko stawiają na rodzinkę w komplecie. Ich energia oraz optymizm przyczyniają się do stałego rozwoju i pozwalają na pokonanie największych przeszkód w tworzeniu nowych rozwiązań. Kluczową dla nich sprawą jest fakt pomieszczenia miliona zabawek na kilku m2.

Takie połączenie czterech odmiennych charakterów z podobnymi celami życiowymi sprawiło, że stworzyliśmy biznes, który z pewnością odmieni spojrzenie wielu ludzi na dotychczasowy styl mieszkania, pracy, bądź stanie się dobrym źródłem inwestowania oszczędności.